Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Eğitimde TeknolojiEğitimde Teknoloji
Mehmet URALMehmet URAL
Kişisel Web SitesiKişisel Web Sitesi

E-İçerik E-İçerik

İletişimİletişim Formu Formumehmeturalbilisim@gmail.com

EĞİTİM VİDEOSU 1: MÜDÜRÜN YAPACAĞI İŞLEMLER GELEN EVRAK ( YETKİLİ PERSONEL GELEN EVRAK )

MEHMET URAL

Mehmet Ural Mehmet Ural

884 Hit
Gönderim Tarihi : 23.02.2017
Okul Müdürü "Yetkili Personel Gelen Evrak" rolüne geçerek okula ilçe milli eğitimden, diğer okullardan veya taranarak gelen yazıları müdür yardımcısına havale edebilir. Eğitim videosunda uzunca tek tek iş yönlendir yaparak en son kayıt yapacak kişiye Gereği olarak gönderilecek şekilde anlatılmış. Müdür bu sayfada doğrudan gereği olarak kayıt yapacak personeli seçip ve bilgi olarak diğer ilgili kişileri seçip Personele Havale butonuyla yazıyı gönderebilir. Bu işlemi yapınca okul müdürünün gelen yazıyla ilgili yapacağı işlem tamamlanmış olur. Büro kayıt olarak yazıyı alan personel yazıyı kaydetmek ve gereğini yapmak zorundadır. Bilgi olarak alan personel yazıyı alıp inceledikten sonra sayfanın altından "Akışı Bitir" butonuna tıklayarak işlemi sonlandırır.

İlgili Eğitim Videosu İçin TIKLAYINIZ.
CEVAP GÖNDERİM FORMUCEVAP GÖNDERİM FORMU
Mesajınız* :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız.
Not : Lütfen küçük harf kullanınız.

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi1 :0,0273

© 2012 - 2016 Mehmet URAL
Mehmet URAL - Eğitim Teknolojileri & FATİH Projesi http://www.mehmetural.net

Tam Ekran